mesaj yazmayı unutmayınız


  Kartal Deplasmanda Nasıl Kazanır?

  Paylaş
  avatar
  cakir60
  Admin

  Mesaj Sayısı : 118
  Kayıt tarihi : 17/02/07

  Kartal Deplasmanda Nasıl Kazanır?

  Mesaj tarafından cakir60 Bir Ptsi 19 Şub. 2007, 14:53


  Kara Kartal deplasmanda nasıl kazanır?

  Delgado ve Ricardinho gibi teknik kapasitesi yüksek isimlerden biri, deplasmandaki kötü zeminli maçlarda kenarda bekleyecek

  ***


  Biri gidecek!

  Delgado ve Ricardinho gibi teknik kapasitesi yüksek isimlerden biri, deplasmandaki kötü zeminli maçlarda kenarda bekleyecek.

  Beşiktaş'ta deplasman fobisinin oluşmasına neden olan kötü sonuçlar, teknik kadroyu harekete geçirdi. G.Antep beraberliği, ardından Konya yenilgisi Tigana'yı "Nerede hata yapıyoruz ve nasıl çözebiliriz" sorusunun cevabını aramaya itti. Önceki gün teknik kadronun Ümraniye'de son 2 deplasman maçının kasetlerini incelediği ve maç
  analizlerini çıkardığı öğrenildi.

  DENGE BOZULUYOR
  İnönü'de çok iyi oynayan Beşiktaş, topu yerden ve teknik kapasitesi yüksek Delgado ve Ricardinho gibi oyuncuları aracılığıyla kullandığında etkili oluyor. Ancak deplasman maçlarında teknik kapasitesi yüksek bu oyuncular, kötü zemin ve rakibin sert futbolu gibi olumsuz şartlar altında oyuna ağırlığını koyamayınca denge bozuluyor. Bu nedenle İnönü'de şov yapan takım, deplasmanda sonuca gidemiyor.

  KULÜBEDE OTURACAK
  Beşiktaş, zeminin kötü olduğu maçlarda Delgado ya da Ricardinho ikilisinden birini kenarda tutmaya mecbur. Çünkü iki teknik isim, bozuk sahada istenileni veremiyor. Ayrıca, yerden oynama becerisini kötü zeminde kullanamayan Beşiktaş'ın, Nobre ile Bobo'ya atılacak derinlemesine paslarla sonuca gidebileceği belirtiliyor. Tigana, Trabzon maçına kadar taktik idmanlarını bu yönde yaptıracak.

   Forum Saati Ptsi 21 Ocak 2019, 13:25